DJ Baks

Mój pseudonim artystyczny to DJ BAKS, a geneza tego określenia sięga jeszcze lat dziecięcych. Już gdy byłem dzieckiem cechował mnie szeroki, promienny uśmiech, którym zarażam. Wspólnie z Waszymi gośćmi buduję wyjątkową relację która prowadzi do ekstremalnie szalonej zabawy. Kieruję się nowatorskimi rozwiązaniami, które z pewnością zaskoczą publiczność.  Wasze wesele poprowadzę w innowacyjnym stylu z zachowaniem tradycji i odpowiedniego smaku. Stale podnoszę swoje umiejętności, ciągle szukając nowych rozwiązań, które zaciekawią, a jednocześnie wzbudzą uśmiech na twarzach. Staram się zadbać o każdy najdrobniejszy szczegół, abyście mogli czerpać radość z danej chwili. Wspólnie zbudujemy wspomnienia, które Wasi goście zapamiętają na długie lata.

Moją największą pasją jest oczywiście muzyka, to dzięki niej poznałem mnóstwo ciekawych ludzi oraz posiadam wiele wyjątkowych wspomnień, które mogę przywołać wraz z ulubionym utworem muzycznym.  Dla mnie ulubiony utwór to taki, który poprawia nastrój i jednocześnie porywa do tańca. Pasjonują mnie różne gatunki muzyczne, co sprawia, że jestem otwarty na nowości. Dzień bez muzyki to dla mnie dzień stracony, uwielbiam słuchać i czerpię z tego radość.

Od najmłodszych lat uwielbiałem piesze wędrówki, które przeplatały się ze sportem. Od pewnego czasu jestem zakochany w górach. Tą pasją zaraził mnie mój kuzyn, z którym tradycyjnie wyruszam na górskie szlaki. Podróż szlakiem górskim to dla mnie obcowanie z naturą, a jednocześnie walka ze swoimi słabościami. Osobiście uważam, że trudniej jest wejść na Giewont niż skoczyć na bungee. Do życia podchodzę w myśl zasady „w zdrowym ciele zdrowy duch”, a góry są idealnym miejscem do wyrobienia kondycji. Największą dumą napawa mnie, gdy mogę stanąć na szczycie góry i podziwiać przepiękne widoki stworzone przez naturę.